Të marrësh makina me qira
ësht shumë e lehtë me aura

Më shumë se 40 makina
në gjendje për ju

Vendi i marrjes së mjetit

Dorëzimi

Zgjidh datën

icon

Si funksionon Aura me qira

Mirë se vini në Aura Rental, agjencia juaj kryesore e makinave me qira me qendër në Rinas! Në Aura Rental, ne e kuptojmë se çdo udhëtim është unik dhe ne jemi këtu për ta bërë përvojën tuaj të udhëtimit të jashtëzakonshme. Me një gamë të gjerë automjetesh të mirëmbajtura me përpikëri për të zgjedhur, pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një sedan elegant, një SUV të gjerë ose një makinë kompakte efikase, ne kemi automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja.

Search Location

Vendndodhja e afërt

We are located right at the airport. Your rental car will be waiting for you. We have over 50 cars.

Search Location

Zgjidhni Data dhe Ora

Kur rezervoni një makinë, ju lutemi plotësoni të gjitha informacionet e nevojshme në mënyrë që ne t'ju japim një ofertë.

Search Location

Na kontaktoni

Për çdo pyetje që mund të keni, shkoni te faqja e Kontaktit dhe kontaktoni.

Vendndodhja e afërt

We are located right at the airport. Your rental car will be waiting for you. We have over 50 cars.

SELECT DATE & TIME

Kur rezervoni një makinë, ju lutemi plotësoni të gjitha informacionet e nevojshme në mënyrë që ne t'ju japim një ofertë.

CONTACT US

Për çdo pyetje që mund të keni, shkoni te faqja e Kontaktit dhe kontaktoni.

Car 1
Pse të zgjidhni Aura Rental

Pse njerëzit duan të përdorin Aura Rental

Njerëzit e duan përdorimin e Aura Rental për një sërë arsyesh, të cilat të gjitha kontribuojnë për ta bërë përvojën e tyre të makinave me qira të jashtëzakonshme dhe pa probleme:

 • add-img

  Kosto e përballueshme

  Klientët shpesh zbulojnë se tarifat e ofruara nga Aura Rental ofrojnë vlerë të madhe për cilësinë e automjeteve dhe shërbimin që ata marrin. Ky ekuilibër i cilësisë dhe përballueshmërisë është një tërheqje e madhe për shumë qiramarrës.

 • add-img

  Përgjigje 100% e klientit

  Angazhimi i agjencisë sonë për shërbimin e përgjegjshëm ndaj klientit përforcon ndjenjën e besimit dhe besueshmërisë që klientët kanë në Aura Rental. Garancia se pyetjeve të tyre do t'u përgjigjet menjëherë dhe shqetësimet e tyre do të adresohen, kontribuon në një përvojë të përgjithshme pozitive me qira.

Meet our available cars

Volkswagen Golf 6 2.0

product thumbnail
From 0.00/Day

Volkswagen Golf 6

product thumbnail
From 0.00/Day

Toyota Yaris

product thumbnail
0.00/Day

Audi Q5

product thumbnail
0.00/Day
bg_image
Deliver Product

Merrni eksperiencën e
makinave të vlefshme me qira

Na kontaktoni

Shikoni më shumë
pattern

Top Ordered Jeep for tour

The proper business solution for your developing business.

product thumbnail

Volkswagen Golf 6 2.0

Volkswagen Golf 6 2.0 TDI viti 2012 manual

From 0.00/Day
product thumbnail

Volkswagen Golf 6

Volkswagen Golf 6 Automat

From 0.00/Day
product thumbnail

Toyota Yaris

Unleashing pure exhilaration with unmatched performance and style.

0.00/Day
product thumbnail

Audi Q5

The Q5 comes with a virtual cockpit, MMI

0.00/Day
product thumbnail

Golf 7

The Volkswagen Golf (Mk7) is a small family car

0.00/Day

Meet Others available cars

The proper business solution for your developing business

car thumbnail

Volkswagen Golf 6 2.0

Volkswagen Golf 6 2.0 TDI viti 2012 manual

From 0.00/Day
car thumbnail

Volkswagen Golf 6

Volkswagen Golf 6 Automat

From 0.00/Day
car thumbnail

Toyota Yaris

Unleashing pure exhilaration with unmatched performance and style.

0.00/Day
car thumbnail

Audi Q5

The Q5 comes with a virtual cockpit, MMI

0.00/Day
car thumbnail

Golf 7

The Volkswagen Golf (Mk7) is a small family car

0.00/Day
Car 1

Download our Mobile app to make life easier

Proper Business solution for your developing business strategies and corporation

 • Kosto e përballueshme

  Proper Business solution for your developing business strategies and corporation

 • Përgjigje 100% e klientit

  Proper Business solution for your developing business strategies and corporation

What our author post on Newsfeed

The proper business solution for your developing business

Some Shot from Instagram

Sost Brilliant reasons Entrada should be your one-stop-shop!

Please install or activate `Smash Balloon Instagram Feed` plugin.

Need help renting online ? +355 69 851 3954

×